14 лютого 2012

У Міністерстві закордонних справ Боснії і Герцеговини відбулася зустріч представників країн-членів Адріатичної хартії

14 лютого 2012 року у Міністерстві закордонних справ Боснії і Герцеговини відбулася зустріч представників країн-членів Адріатичної хартії (Албанії, БіГ, Чорногорії, Хорватії, Македонії, США) та Сербії, яка має статус спостерігача та представника штаб-квартири НАТО у Сараєві. У цій організації БіГ головує з 1 січня 2012 року.

Заступник міністра закордонних справ БіГ з питань розвитку багатосторонніх відносин Бранимир Мандич привітав усіх присутніх та підкреслив, що для БіГ важливим є головування у Хартії, яка стала своєрідним регіональним форумом з питань НАТО та безпеки.

Начальник Відділу з питань миру та безпеки МЗС БіГ Алмір Шахович представив присутнім Проект Плану дій. Він наголосив, що особливу увагу БіГ під час свого головування присвятить внутрішнім справам, вирішенню питань безпеки та оборони.

Керівники делегацій країн-членів Хартії підкреслили її важливе значення як механізму співпраці між ними. До цього Боснія і Герцеговина головувала в Адріатичній хартії у другій половині 2009 року.

http://www.mfa.ba/aktuelnosti/saopstenja/default.aspx?id=20487&template_id=16&pageIndex=1